Akseki’de yatırım turu

Akseki’de yatırım turu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akseki’de devam eden Büyükşehir yatırımlarını denetledi, vatandaşlarla bir araya geldi

  • Akdeniz
  • Cuma 08.10.2016
Büyükşehir Belediyesi'nin Akseki ilçesindeki yatırımlarını yerinde inceleyen Başkan Menderes Türel ilk olarak yapımı tamamlanan ve açılışa hazır hale gelen Akseki Otobüs Terminali inşaatını inceledi. Türel, yaklaşık 3 milyon liralık bir yatırımla hayata geçirilen projenin son durumu hakkında bilgi aldı. Tarihi Akseki'nin modern bir otogar ile yeni tanıştığını belirten Türel, modern otobüs terminalinin ilçeye hareket kazandıracağını, ulaşımı kolaylaştıracağını söyledi.

KÖY KONAĞINI İNCELEDİ
Başkan Türel, yapımı tamamlanan ve son rötuşları yapılan İtfaiye Hizmet Birimi inşaatı ile yapımı süren köy konağını da denetledi. Türel, 4 araç kapasiteli kapalı ve ısıtmalı garaja sahip yeni hizmet biriminin personele rahat çalışma koşulları sağlayacağını ifade etti. Değirmenlik Mahallesi'nde inşa edilmekte olan Köy Konağı'nı ziyaret eden Türel, Değirmenlik halkına seçimlerden önce verdiği sözü yerine getirmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Cevizli mahallesini de ziyaret eden Başkan Türel, mahalle sakinleri ile çay içip sohbet etti.

VERİLEN SÖZLER TUTULUYOR
Milletvekilliği ve belediye başkanlığı seçimlerinden önce ve sonrasında Cevizli'ye geldiğinde verdiği sözlerin bugün tek tek yerine getirilmiş olduğunu vurgulayan Türel, "Uzun yıllardır bekleyen su sorunu, asfalt meselesi vardı. Bunlar Cevizli'nin özlediği hizmetlerdi. Bunları kazandırdık. Hatta bir bayan vardı, 'Başkanım, bize herkes su sorununu çözeceğini söylüyor, gidiyor ama bu su senelerdir gelmiyor' demişti. Haklıydı, senelerdir söylenip yerine getirilemeyen hizmetlerdi. Ne mutlu ki verdiğimiz sözleri yerine getirebiliyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN