Vahşi Batı’yı Expo 2016’ya getirdi

Vahşi Batı’da geçen bir aşk hikayesini anlatan Cirque Eloize’nin ‘Saloon’ isimli müzikal gösterisi Expo 2016’da başladı. Gösteri pazartesi hariç hergün izlenebilir

Vahşi Batı’yı Expo 2016’ya getirdi
Cirque Eloize'nin 'Saloon' isimli müzikal gösterisi Expo 2016'da başladı. Vahşi Batı'da geçen bir aşk hikayesini müzik, dans, tiyatro ve akrobasiyi birleştiren bir şovla anlatan Cirque Eloize pazartesi günleri hariç her gün 21.00'de, cumartesi ve Pazar günleri hem 15.00 hem de 21.00'de Expo 2016 Gösteri Sahnesi'nde ücretsiz olarak izlenebiliyor. Cirque Eloize'nin 'Saloon' isimli akrobatik müzikal gösterisinin bugüne kadar 50 ülkede, 500 farklı şehirde 4 binden fazla gösteri yaptığı öğrenildi. Vahşi Batı'nın zengin tarihi ile müzikal mirasından ilham alan gösteri, izleyenlere mizah, tiyatro, akrobasi ve müzik eşliğinde bir macera yaşatıyor. Canlı müzik eşliğinde, dönemin kıyafetlerini giyen dansçılar ve akrobatlar izleyenleri heyecanlandıran ve keyiflendiren bir şov sunuyor.

HEM KÜÇÜKLERE HEM BÜYÜKLERE
Sahne dekorlarının da gösteriye ustaca dahil edildiği gösteri hem küçüklere, hem büyüklere heyecan dolu anlar yaşatıyor. Vahşi Batı'da geçen bir aşk hikâyesini konu alan müzikal gösteri birbirinden zor hareketleri ustaca sergileyen akrobatların şovlarıyla nefes kesiyor.
BİZE ULAŞIN