Çağımızın spor hareketi

Çağımızın spor hareketi
ESTEFORM Güzellik ve Spor Merkezi'nin sahibi Banu Günaltay, çağımızın spor hareketi olarak nitelendirilen EMS Miha Bodytec hakkında bilgi verdi. Miha Bodytec'in 2014 yılında teknoloji, spor ve yaşam tarzına yönelik, dünyanın en yenilikçi marka ödülünü aldığını söyleyen Banu Günaltay, sadece 25 dakikada daha güçlü ve formda bir vücuda sahip olmanın hiç de zor olmadığını ifade etti.

RİSK YOK
Özel hareketlerle ilgili bilgi veren Günaltay şöyle konuştu: "Özel kıyafetler giyilerek, antrenör eşliğinde yapılan antrenmanda, vücudun ana kas bölgelerine uyarılar verilerek, özgür iradenizden bağımsız ve normal bir antrenmanda çalıştırabileceğinizin çok üzerinde bir performansla kaslarınız çalıştırılıyor. En büyük avantajı, kaslarınız çalışırken eklemlere ve omurgaya hiçbir yük binmiyor. Dolayısıyla sakatlanma riski yok."

GÜÇ DESTEĞİ
Miha Bodytec'in farklı amaçlarla uygulanabileceğini dile getiren Günaltay, "Vücut şekillendirme, yağ yakımı, sıkılaşma, incelme, omurga ve eklem problemlerine ve özellikle profesyonel sporcular için, performans artışına yönelik kişiye özel antrenman programları hazırlanıyor ve bu programa uygun antrenman uygulanıyor. Ayrıca merkezimizde spor programımızı destekleyen, gerektiğinde birlikte paket program hazırlayabileceğimiz, bölgesel incelme, ödem atımına yardımcı bakımları da uyguluyoruz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN