Çalımbay İşbaşında

Antalyaspor’un yeni teknik patronu ilk antrenmanına çıktı. Çalımbay’ın, başta Eto’o olmak üzere futbolcularla yakından ilgilendiği görüldü

Çalımbay İşbaşında

Antalyaspor'un yeni Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ilk antrenmanına çıktı. Çalımbay'a antrenmanda sürpriz bir ziyaret yapıldı. 12 aylık torunu Mila, tecrübeli teknik adamı ilk antrenmanda yalnız bırakmadı.

SAMUEL ETO'O'YA YAKIN TAKİP
Teknik Direktör Çalımbay ve futbolcular bir süre içeride toplantı yaptıktan sonra antrenman sahasında toplantı devam etti. Futbolcuların keyifli olduğunun gözlendiği antrenmanda Teknik Direktör Çalımbay oyuncularla tek tek ilgilendi. Başta Eto'o olmak üzere bütün futbolcularla ilgilenen Çalımbay Kamerunlu futbolcu ile de bire bir görüşme yaptığı ve sorumluluk almasını istediği öğrenildi.

ANTALYASPOR'DA 6 EKSİK VAR
Kırmızı-beyazlı ekipten hafif sakatlıkları bulunan Yekta Kurtuluş ile Rıdvan Şimşek takımdan ayrı çalışırken sakatlıkları bulunan Deniz Kadah ve Ramon Motta çalışmalarını salonda sürdürdü. Çalışmalara eşinin rahatsızlığı nedeniyle izinli olarak ülkesine giden M'billa ve Galatasaray maçında sakatlanan Danilo katılmadı.

BİZE ULAŞIN