Muhteşem konser

Muhteşem konser

Sahnesinde ağırladığı dünyaca ünlü sanatçılarla yıldızlar geçidi yaşatan Antalya Uluslararası Piyano Festivali, sahnesinde yine dev isimleri buluşturdu

  • Akdeniz
  • Pazartesi 11.10.2016
Antalya Uluslararası Piyano Festivali kapsamında EXPO 2016 Antalya Kongre Merkezi'nde gerçekleşen muhteşem konserde; Grammy ödülüne aday olmuş; ancak 'umrumda değil' ifadesiyle adaylığı reddetmiş olan dünyaca ünlü şef Darrell Ang, Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ve Türkiye'nin en yetenekli piyanistlerinden Gökhan Aybulus ile sanatseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

TÜRKLERE ÖZEL TEŞEKKÜR
Singapur'un en ünlü sanatçılarından şef Darrell Ang yönetiminde, Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ile sahne alan piyanist Gökhan Aybulus dinleyicilerin büyük beğenisini topladı. Darrel Ang'ın 'Home' adlı şarkıdan önce yaptığı konuşma ise salonda alkış yağmuru yaşanmasına neden oldu. Ang, "Bu küçük şarkının adı 'home' (ev). Siz de evlerini terk etmek zorunda olan milyonlarca insana ev olarak, dünyaya mükemmel bir örnek oluyorsunuz. Bu yüzden hepinize çok teşekkür ederim. Bu şarkı sizin için" dedi.
BİZE ULAŞIN