Hırsızı öldürdü telefon yakalattı

Hırsızı öldürdü telefon yakalattı

Antalya’da Ramazan Kıssa, hırsızlık için girdiği evin sahibi tarafından tabancayla öldürüldü. Polis, şüpheliyi cep telefonuna gelen aramadan buldu

  • Akdeniz
  • Salı 12.10.2016
Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Konuksever Mahallesi'nde yerde yatan Ramazan Kısse'yi fark edenler, polise haber verdi. Ramazan Kısse, alkol ve uyuşturucu kullandığını söyleyerek yardım istedi. Kaldırıldığı hastanede Kısse'nin sırtından tabancayla vurulduğu belirlendi. Müdaheleye rağmen Kısse kurtarılamadı. Aynı gün Ramazan Kısse'nin yaralı bulunduğu sokaktaki bir daireden hırsızlık ihbarı yapıldı. Ev sahibi 60 yaşındaki Fesih Öncü, eşgalini verdiği hırsızın 100 TL ve oğluna ait cep telefonunu çaldığını söyledi. Polis, morga götürülen Ramazan Kısse'nin cesedi incelediği sırada üzerinden çıkan cep telefonu çaldı. Gelen aramada ekranda 'Babam' yazdığını gören polis, arayanın Ramazan Kısse'nin babası değil, daha önce evi soyulan Fesih Öncü olduğunu belirledi.

İTİRAF ETTİ, TUTUKLANDI
Soruşturmayı derinleştiren ekiplerin bir kez daha ifadesini aldığı Fesih Öncü, hırsızı evinin içinde gördüğünü, bir el ateş ettiğini ancak, hırsızın isabet alıp aldığını bilmediğini itiraf etti. Olayda kullandığı ruhsatsız tabanca ve boş kovanı polise teslim eden Fesih Öncü tutuklandı.
BİZE ULAŞIN