İşimiz zor ama imkansız değil

Fenerbahçe’ye karşı Kadıköy’de oynamanın zor olduğunu hatırlatan Savut, “Puan almak da imkansız değil” diyerek Alanyaspor’un iddiasını ortaya koydu

İşimiz zor ama imkansız değil
Süper Lig'in 7'nci haftasında Fenerbahçe'ye konuk olmaya hazırlanan A. Alanyaspor'da hazırlıklar sürüyor. Milli maçlar nedeniyle verilen araya Medipol Başakşehir yenilgisiyle giren A. Alanyaspor, Fenerbahçe maçından puan ya da puanlarla dönmeyi hedefliyor. Sportif Direktör Taner Savut, lige verilen arada sakat futbolcuların iyileştiğini ve sahaya tam kadro çıkacaklarını söyledi.

YENİLMEYE GİTMİYORUZ
Kadıköy'de Fenerbahçe ile karşılaşmanın her zaman zor olduğunu kaydeden Savut, "Fenerbahçe her zaman şampiyonluğa oynar ve biz de bu ligde kalıcı olmaya çalışıyoruz. Planlarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Futbol oynayan bir takımız, keyifli futbol oynamaya çalışan bir takımız. Futbolu çirkinleştirmeden gereklerini yerine getirmeye çalışan bir takımdık, yine aynısı olacak. Sahaya çıkacağız ve Fenerbahçe'ye oynanması gerektiği gibi puan veya puanları almaya çalışacağız" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN