95’ten beri çitletiyor

95’ten beri çitletiyor

1995 yılında kurulan Antalya markası Çitello; Popstar, Jan Jan, Yöresel Meyveler ve Prenses markalı ürünleriyle dünyaya açılıyor. Ürün yelpazesini genişletmekten ve hem Türk hem de dünya ailelerinin damak tadını fethetmekten vazgeçmeyeceklerini belirten Çitello yetkilileri binlerce kişinin muhabbetine neşe kattıklarını aktarıyor.

EN İYİ HAMMADDE
Hammaddenin en iyi ve en kaliteli olanını seçmeye özen gösterdiklerini vurgulayan Çitello yetkilileri, "Hijyenik tesislerimizde, katkı maddesi kullanmadan ve el değmeden üretim yapıyoruz.. Ürün gruplarımızda kuruyemiş ve kuru meyveler bulunuyor. Tüketicimize doğal ve sağlıklı ürünler sunuyoruz. Çitello, ürünlerinin hasattan tüketiciye ulaşma sürecinde tazeliği, kaliteyi ve standartlara uygunluğunu özenle sağlamaktadır" dedi.

TÜRKİYE'YE YAYILDI
Türkiye genelinde yayılmış güçlü ağı ve uzman satış kadrosuna sahip olduklarını belirten Çitollo yetkilileri "Satış noktalarına doğrudan hizmet sunuyoruz. Çitello, ISO 22000-2005 belgeli kalite sertifikalarına ve HACCP gıda belgelerine sahiptir" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN