1 puan iyidir

Fenerbahçe karşılaşmasında alınan 1 puana sevinen Alanyaspor’un hocası Hüseyin Kalpar, “Keşke Adana’yı yenseydik. Fenerbahçe rakibimiz değil” dedi

1 puan iyidir
Alanyaspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Fenerbahçe'ye karşı sahadan beraberlikle ayrılan futbolcularını kutlayarak, "Oyunu çirkinleştirmeden futbol oynadık. Oyuncularımı kutlamak istiyorum. Üst üste gelen fikstür dezavantajımız var. İlk 7 haftada Trabzonspor, Fenerbahçe, Beşiktaş, Medipol Başakşehir'le oynadık. Yeni çıkan bir takım için bu fikstür kolay değil. Aldığımız bir puan bizi mutlu etti. Fenerbahçe bizim rakibimiz değil. Bu tip puanlar futbolcunun moralini yükseğe çeker" dedi.

HAKEM DE HATA YAPAR
"Keşke 'Adanaspor'u yenseydik, burada yenilseydik' diye de düşünebiliriz" ifadelerini kullanan Kalpar, maçın hakemi Alper Ulusoy'la ilgili gelen bir soru üzerine, "Hiçbir zaman hakemlerle ilgili uç konuşmalar yapmadım. Bu şekilde devam ediyorum. Hakemin gösterdiği kartlar zaman zaman çok doğru gelmedi bana. Hakem nasıl değerlendiriyor, bu çok önemli. Hakem de hata yapabilir diye düşünüyorum" yanıtını verdi.
BİZE ULAŞIN