Belediye ve esnafın yanındayız

Belediye ve esnafın yanındayız

Otobüs İşletmeciliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İnce hem belediyenin aldığı kararın hem de esnafın yanında olduklarını söyledi

  • Akdeniz
  • Cuma 22.10.2016

Antalya Otobüs İşletmeciliği Taşımacılık San. Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İnce, iki midibüsün birleşerek 12 metrelik tek otobüse dönüşmesi ile ilgili minibüs esnafı ile Büyükşehir Belediyesi arasında yaşanan sıkıntıyla ilgili konuştu. İnce, "Temel sorunların önüne geçilmesini sağlayacak yeni bir çözüm üretilmiştir. Yine araç dönüşümleri neticesinde kurulacak olan havuz sistemi ile de gelir farklılıkları da ortadan kalkacaktır" dedi.

HALK DURUMDAN MEMNUN
Tekliflerin tamamının aynı esnaf temsilcileri tarafından reddedilerek sürecin çözümsüzlüğe itildiğini kaydeden İnce, "Belediyemiz tarafından araçların dönüşümü için düşünülen 12 metrelik araçlar ile şu ana kadar şirketimiz bünyesinde havuz sisteminde bireysel olarak kendi aracını çalıştıranlara göre yüzde 90 daha fazla halk memnuniyeti sağlanmaktadır. Yine yenilenecek araçların hem görüntü hem ses, hem de kaliteli ulaşım yönlerinden kentlilerimiz ile turizm başkenti olan ilimizde kent vizyonumuz için önemi büyüktür. Dönüşüm ve de yeni araçlarla verilecek taşımacılık hizmeti sürecinde, şirketimiz, deneyim ve donanımıyla hem esnafımızın hem de belediyemizin yanında olacaktır" dedi.

BİZE ULAŞIN