Ekim kampanyasıyla sonbahar avantajları

Antalya Toyota Plaza Bakırcılar, Ekim ayı kampanyası ile büyük sonbahar avantajlarını müşterilerine sunmaya devam ediyor

Ekim kampanyasıyla sonbahar avantajları
Antalya'da hizmet veren Toyota Plaza Bakırcılar, Ekim ayı kampanyası ile büyük Sonbahar avantajlarını sunmaya devam ediyor. Kampanya ile Yaris Hybrid'e 6 bin TL'ye varan indirimle veya 24 bin lira için 18 ay taksitle uygulanan '0' faiz seçeneğinden birini tercih ederek sahip olabilirsiniz. Hilux Hi-Cruiser da 5 bin TL'lik indirim ile Ekim ayı kampanyasındaki yerini alırken, indirim yerine vade seçeneği tercih edildiğinde 25 bin TL için 20 aya '0' faiz uygulanacak.

12 AY VADE YÜZDE 0 FAİZ
Yaris 1.33, Ekim kampanyasında 3 bin TL'ye varan indirimle sunulacak. İndirim yerine Yaris 1.33 için 12 aylık vadede 17 bin TL kredi kullanmak isteyenler de '0' faiz uygulamasından yararlanabilecek. Hilux 4x2 modellerinde de 24 bin TL'lik kredi kullanımında 12 ay vade için '0' faiz uygulaması Ekim ayında da Toyota Plaza Bakırcılar'da devam edecek.

BU KAMPANYA KAÇMAZ
Off-road yeteneklerinin yanında bir SUV aracın tüm konfor özelliklerine sahip olan Hilux da Toyota Plaza Bakırcılar'ın Ekim kampanyasında 5 bin TL'ye varan indirimler ile yerini alıyor. Kampanyada Hilux 76 bin 900 TL'den, Yaris 44 bin 250 TL'den, Auris 54 bin 950 TL'den ve Corolla ise 59 bin 200 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

TAKAS İMKANI DA VAR
Antalya Toyota Plaza Bakırcılar'ın, Ekim ayı kampanyasından yararlanacaklar indirimlerin yanı sıra taksitlerini 6 ay da erteleme şansına sahip olabilecek. Yüzde 1,20'den başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota Plaza Bakırcılar'nın ekim kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2017 yılının Nisan ayında başlayabilecek. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plaza Bakırcılar'da takas imkanı da bulunuyor.
BİZE ULAŞIN