Hyundai i10 göz kamaştırıyor

Türkiye’de üretilen Hyundai i10 Antalyalı müşterileriyle Ekim ayından itibaren özel fiyatlarıyla buluşmaya başladı. Hyundai i10’un sloganı: Büyük oyna, büyük yaşa

Hyundai i10 göz kamaştırıyor
A segmentinin en başarılı ve büyük oyuncusu, ailemizin en küçük ve dinamik üyesi Hyundai i10 makyajlı haliyle bu ay itibariyle müşterileriyle buluşuyor. Türkiye'de üretilen, ülkemizin yetenekli işgücünün ve yüksek üretim kalitesinin en önemli örneklerinden biri olan i10 makyajlanan yüzü ile de rekabetçiliğinden ödün vermiyor. İkinci nesil i10, Hyundai'nin yeni tasarım ve ürün stratejileri felsefelerini hem yurt içinde hem de yurt dışında en iyi şekilde temsil etmekle kalmamış, ülkemizde 2013 Kasım ayındaki lansmanından itibaren hiç bir ay liderliği bırakmayarak açık ara segmentinin en çok beğenilen ve satılan otomobili olmayı başardı. Yeni i10 da bu mirası iyi kullanıp alışagelmiş olduğu başarıyı devam ettirmeyi ve bir üst sınıfta sunulan özellikleri A segmentine taşıyarak öncülük etmeyi hedefliyor.

kalite ve konfor bir arada
'Büyük olma, büyük yaşa' sloganı ile müşterilerine sunabildikleri konusunda özgüvenli duruşunu devam ettiren Yeni i10, B segmenti seviyesine yakın 252 litre bagaj hacmi, yüksek iç mekan kalitesi ve konforu, rahat sürüş pozisyonu ve üstün sürüş dinamikleri vaadediyor. Yeni i10'da ölçüsel avantajların dışında rekabetçi yenilikler de müşterileriyle ile buluşuyor. 3 farklı donanım seviyesi ile her türlü beğeniye hitap etmeyi hedefleyen Yeni i10'da Jump, Style ve Elİte trimleri ile müşterilere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor ve hem fiyat hem de donanım özellikleri olarak rekabetçiliği arttırıyor.

Kullanışlı, kaliteli ve güvenli sistem
Hyundai'nin kendi ürün geliştirme mühendisleri tarafından kalite ve kullanım kolaylığı ön plana alarak hazırladığı 7" dokunmatik ekranlı, 4*45W çıkış gücündeki, Apple Car Play ve Android Auto destekli navigasyon sistemi günümüz müşteri beklentilerine en başarılı şekilde cevap veriyor. Navi Drive Pack (Sürüş Paketi) ile de 7" Dokunmatik Navigasyon Sistemi, Şeritten Ayrılma Uyarı Sistemi (LDWS), ve kendi segmentinde ilk defa sunulan Ön Çarpışma Uyarı Sistemi (FCWS) gibi sürüşü kolay ve güvenli hale getirecek yenilikçi özellikleri müşterilerine sunuyor. Yeni Style versiyonunda ise müşterilere optimum donanım seviyesinde araç sunmak hedefliyor ve arka park sensörü, yeni tasarlanan 14" alaşım jant, bluetooth'lu radyo, renkli camlar, gövde rengi kapı yan aynalar ve kolları gibi görsel öğeleri sunuyor.

Yeni i10 Elite ve iddialı özellikleri
Yeni i10 Elite donanım seviyesinde, mevcut i10 Elite versiyonuna ilave olarak sunroof, yan ve perde hava yastıkları, bluetooth bağlantısı, projeksiyon tip sis farları gibi standart özelliklerin yanısıra opsiyonel olarak seçilebilen Navigasyon Paketi ve Navi Drive Pack (Sürüş Paketi) paketleri ile Yeni i10 sadece A segmentindeki değil B HB segmentindeki rakiplerine de iddialı olduğunu gösteriyor. Kaşmir kahve dış renk, kırmızı/siyah kumaş iç döşeme seçenekleri de geniş renk yelpazesine ilave ediliyor. Hyundai'nin satış sonrasında ürününe olan güveninin sembolü olan 7 yıl/80.000 km garanti seçeneği de yeni i10'la fark yaratmaya devam ediyor.
BİZE ULAŞIN