Volvo’nun amirali S90’a özel tanıtım

Volvo’nun amirali S90’a özel tanıtım
Antalya'da 2009 yılında yatırımlarını genişleterek Volvo Car Turkey Yetkili Satıcısı ve Servisi olarak hizmet vermeye devam eden Otokoç, Volvo'nun yeni amiral modeli S90'ın tanıtımını gerçekleştirdi. İki gün süren lansmanda davetliler yeni modeli test etme imkanı da buldu.

TÜRKİYE'DE SATIŞA SUNULDU
'2020 itibariyle yeni bir Volvo'nun içinde kimse ciddi bir şekilde yaralanmayacak veya hayatını kaybetmeyecek' hedefinde hızla ilerleyen Volvo Carsher yıl, her yeni modeliyle bu hedefine bir adım daha yaklaşıyor. En son güvenlik teknolojilerinden, bulut tabanlı uygulama ve hizmetlere kadar, birçok yeni teknolojiye sahip olan Yeni S90, İsveçli markanın devam eden değişim sürecinin önemli bir kanıtı. Yeni Volvo S90, Türkiye'de D5 AWD motor ile 291.540 TL başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu. Ön satışı başlayan Yeni Volvo S90, Eylül ayında yetkili satıcılarda yerini aldı.

DÜNYA ÇAPINDA ÖDÜL ALDI
Yeni Volvo S90'ın lansmanı, Volvo'nun 2015 yılında XC90 ile başlattığı tüm model gamını yenileme sürecinin ikinci bölümünü oluşturuyor. En son güvenlik teknolojilerinden, bulut tabanlı uygulama ve hizmetlere kadar, birçok yeni teknolojiye sahip olan Volvo S90, İsveç markasının devam eden değişim sürecinin en önemli kanıtı olarak dikkati çekiyor. S90'ın; Volvo P1800'e hürmeten konkav bir ızgarayla karakterize olan, gururlu ama agresif olmayan yüzü, Volvo'nun yeni Iron Mark logosunu taşıyor. Ön farlar Volvo S90'ı yolda belirgin hale getiren güçlü bir hissiyat yaratıyor. Volvo Cars'ın premium sedanı Volvo S90, dünya çapında profesyonel otomobil tasarımcıları tarafından 2015 yılının En İyi Üretim Otomobili Tasarımı (Production Car Design) ödülüne layık görülmüştü. Tasarımının sakin doğası, seçkin havalandırma panelleri ve kontrol yüzeylerinde kendini gösteren temel tasarım elementleri yeni Volvo S90'ın iç tasarımına yoğun ilgi gösterilmesinin başlıca nedenleri arasında yer almıştı.
BİZE ULAŞIN