Yeni Peugeot 3008 yollarda

Yeni Peugeot 3008 yollara çıktı ve Antalya Balaban Otomotiv’de satışa sunuldu. Peugeot 3008 nefes kesen tasarımıyla dikkat çekiyor

Yeni Peugeot 3008 yollarda
Yeni Peugeot 3008 yollara çıktı. Yeni model Antalya Balaban Otomotiv'de satışa sunuldu. Uzun zamandır beklenen yeni Peugeot 3008 global pazarlarda her geçen gün büyüyen ve gelişen C-SUV segmentine tamamen yeni bir soluk getiriyor. Göz alıcı yeni nesil Peugeot i-Cockpit, heyecan uyandıran yenilikçi tasarım, Pure- Tech ve BlueHDi üst düzey verime sahip motorlar, EAT6 tam otomatik şanzıman ve üst düzey teknik ekipmanları ile yeni Peugeot 3008 SUV sınıfının en önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyor. Yeni Peugeot 3008 markanın SUV tarihinde tamamen yeni bir sayfa açarken, aynı zamanda markayı dünya pazarlarında temsil edecek. Yeni Peugeot 3008 SUV bütün dünyaya lanse edileceği 2016 Paris Otomobil Fuarı'nda Peugeot standının yıldızı olacak.

C-SUV SEGMENTİNE
C-SUV segmenti tüm segmentlerle kıyaslandığında son birkaç yıldır ciddi bir büyüme kaydetti. Bugün gelinen noktada tüm segmentler göz önüne alındığında her 10 otomobilden 1'i SUV ailesine mensup. Sürücüye güven veren, heybetli, teknolojik ve duyuları harekete geçiren SUV ile modern otomobil kavramı yeni 3008 ile yeniden vücut buluyor.

NEFES KESEN İÇ TASARIM
Peugeot 3008 SUV'un kaliteli malzemelerle üretilen iç mekanı, tasarımı ve üst düzey kalite algısıyla tamamen yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Gösterişli ve futuristik yapısıyla ön konsol hemen dikkat çekiyor. Bünyesinde barındırdığı ileri teknolojiyi görselliğiyle vurgulayan yeni nesil Peugeot i-Cockpit® otomobil dünyasındaki kokpit algısında tamamen yeni bir sayfa açıyor. Tamamen sürücü odaklı tasarlanan ve dikkat dağıtmadan keyifli bir sürüş gerçekleştirmesini sağlayan Peugeot i-Cockpit kullanıcısını yüksek teknoloji ile baş başa bırakıyor.

İLHAM VEREN DIŞ TASARIM
Yeni Peugeot 3008 benzersiz kokpit tasarımıyla dikkat çekerken sadece kalite algısı yüksek ve gösterişli tasarımıyla değil bünyesinde barındırdığı gelişmiş teknolojiyle de çok şey vaat ediyor. Yeni Peugeot 3008 bir SUV'un bütün karakteristik öğelerini bünyesinde barındırıyor: Yüksek ve dik tasarımlı burun, uzun motor kaputu, yüksek omuz çizgisi, tamponlar, geniş çamurluk ağızları ve marşpiyeler de dahil geniş ve koruyucu çizgiler, büyük tekerlekler, yerden yüksek yapı ve tavan barları.
BİZE ULAŞIN