Çağın spor hareketi EMS Miha Bodytec

Esteform güzellik ve spor merkezinin sahibi Banu Günaltay çağımızın spor hareketi EMS Miha Bodytec hakkında bilgi verdi

Çağın spor hareketi EMS Miha Bodytec
Miha Bodytec'in 2014 yılında teknoloji, spor ve yaşam tarzına yönelik, dünyanın en yenilikçi marka ödülünü aldığını söyleyen Esteform Güzellik ve Spor Merkezi sahibi Banu Günaltay, sadece 25 dakikada daha güçlü ve formda bir vücuda sahip olmanın hiç de zor olmadığını ifade etti. Bu yöntemde özel kıyafetler giyilerek, antrenör eşliğinde antrenman yapıldığını vurgulayan Günaltay, "Vücudun ana kas bölgelerine uyarılar verilerek, özgür iradenizden bağımsız ve normal bir antrenmanda çalıştırabileceğinizin çok üzerinde bir performansla kaslarınız çalıştırılıyor. En büyük avantajı, kaslarınız çalışırken eklemlere ve omurgaya hiçbir yük binmiyor. Dolayısıyla sakatlanma riski yok" dedi. Esteform Güzellik ve Spor Merkezi'nde bunun yanında verilen hizmetleri de anlatan Günaltay, "Spor programımızı destekleyen, gerektiğinde birlikte paket program hazırlayabileceğimiz, bölgesel incelme, ödem atımına yardımcı bakımları da uyguluyoruz. Uzman estetisyenlerimiz tarafından cildinize özel, anti-aging, lifting, nem bakımları, lekeler için çeşitli peeling ve dermapen uygulamaları da yapılmaktadır" dedi..

ÜSTÜN ALMAN TEKNOLOJİSİ
Banu Günaltay, dünyada ödül almış Alman teknolojisi cihazlarla çalıştıklarını dile getirip, kısa sürede, sağlıklı bir şekilde forma girmenin artık çok kolay olduğunu söyledi. Günaltay, "Kişiye özel antrenman programı hazırlıyoruz. Özel kıyafetler giyilip, vücudun ana kas gruplarına uyarılar gönderilerek yapılan Ems Bodytec ile, 20 dakika boyunca aktif olarak spor yapıyorsunuz. Bu süre, 4 saat spor yapmış kadar etkili ve bu etki, özellikle vücudun yağ yakımı saatlerce devam ediyor" dedi.

CİLT BAKIMLARI
GÜNALTAY,"Bedenimizi bir bütün olarak düşündüğümüzde, form tutarken, cildimizi de ihmal etmemiz gerekiyor. Özellikle mevsim değişikliklerinden etkilenen cildinize özel bakımlar yapıyoruz. Lekeler, elastikiyet kaybı, nemini kaybetmiş bir cilt artık çaresiz değil. Spor sonrası keyifli bir cilt bakımı seansı alıp, motivasyonunuz artmış bir şekilde merkezimizden ayrılabilirsiniz" diye konuştu.

İNCELME
Egzersizlere rağmen, vücut bazı bölgelerde inatçı yağların yakımına izin vermediğini ifade eden Günaltay, "Özel lipo masaj başlıklı cihamız sayesinde hedefinize uygun bir program hazırlıyoruz. Lapex soğuk lazer ile, yağ hücrelerinin içine ulaşarak, yağın sıvılaşmasını sağlıyor, lenf drenaj ile kombine ederek, sıvılaşan yağın ve ödemin vücuttan atılımını sağlıyoruz. Ayrıca, eklemlerde biriken laktik asidin vücuttan atılımında lenf drenajın büyük faydası var. Spor yapan herkesin lenf drenaj yaptırmasını tavsiye ederim" dedi.
BİZE ULAŞIN