Şov başladı

Futbolda üzen Antalyaspor, bu sezon yeniden döndüğü basketbol liglerine müthiş bir giriş yaptı. ‘Salonun Akrep’leri, ilk maçta Genç Karşıyakalılar’ı 18 sayı farkla mağlup etti

Şov başladı
Antalyaspor basketbol takımı sezona müthiş bir başlangıç yaptı. Futbolda bu sezon beklediğini bulamayan Akrep, '3 yıl sonra Avrupa Kupası' hedefiyle çıktığı 2. Lig yolunda ilk maçını kendi evinde Tolkar Genç Karşıyakalılar ile oynadı. Antalya'nın yeni spor salonunda taraftarının desteğini arkasına alan Antalyaspor, buna rağmen ilk çeyrekte zorlandı. 10 dakikalık bölümde konuk takımın 18-17 üstünlüğü vardı.

BORA PAÇUN LİDERLİĞİNDE
İkinci çeyrekte dengeyi koruyan ve soyunma odasına 36-34 önde giden Antalyaspor, üçüncü çeyrekte oyuna ağırlığını koydu ve farkı iki haneli rakamlara kadar çıkardı. Final periyoduna 54-43 önde giren Antalyaspor, karşılaşmadan da 77-59 galip ayrıldı. Bora Paçun, 17 sayı ile hem takımının hem de maçın en skorer ismi olurken, 10 da ribuand aldı. Barış da 14 sayı ile galibiyete katkı koydu. Antalyaspor, ilk maçından 18 sayı farkla galip ayrılarak rakiplerine de gözdağı verdi.
BİZE ULAŞIN