Bakan Kepez’e hayran kaldı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’ya gelen KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’na ilçenin devasa projelerini gezdirdi

Bakan Kepez’e hayran kaldı
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kardeş vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu'nu ağırladı. Tütüncü, Bakan ve heyetini, Kepez ilçesinde kısa bir şehir gezintisi yaptırdı. Kepez Belediyesi'nin hayata geçirdiği dev projelerden Kepezpark Varsak'ta başlayan turda Antalya'nın ilkleri olan Masal Parkı, Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu ve Varsak Sinema Salonları, Bakan Ataoğlu ve ekibinden büyük beğeni topladı. Projeleri inceleyen Ataoğlu, bazı noktalarda Kıbrıs'ta benzerini uygulamak için diplomatlarına notlar aldırdı.

İŞİN SIRRI TAKIM OYUNU
Kepezpark Varsak ve Kepez Macera Ormanı'nda da incelemelerde bulunan Bakan Ataoğlu, projenin çok fonksiyonlu oluşunun her bir detayın ayrı ayrı düşünülmüş olmasının ekip çalışmasıyla mümkün olduğunu söyleyerek Tütüncü'yü kutladı. Son durağı, Kepez Belediyesi'nin en büyük yatırımı olan Mimar Sinan Kongre Merkezi olan turda, 29 bin metre kare alana sahip tesis Bakan Ataoğlu ve heyetini büyüledi. Kepez'in tüm yatırımlarını bir günde gezmenin mümkün olmadığını ifade eden Tütüncü, başarısının sırrını soran Ataoğlu ve heyetine, gece gündüz ekip çalışmasıyla büyük emekler vererek çalışmanın ve yoğun bir gayretin neticesinde ortaya iyi işler çıktığını söyleyerek, tecrübe paylaşımı konusunda her zaman yanlarında olduğunu söyledi.
BİZE ULAŞIN