TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Bıktık artık

Beşiktaş maçında iyi mücadele ederken peşpeşe gelen hakem hatalarıyla gardı düşen Antalyaspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay adeta isyan etti

Bıktık artık
Süper Lig'de Beşiktaş'a 3-0 yenilen Antalyaspor'da isyan var. Hakem Barış Şimşek'in oyunun dengede gittiği bölümde Antalyaspor lehine faul düdüğü çalmayıp pozisyonun devamında Beşiktaş'ın gol atması ve itirazlar nedeniyle Diego'yu da oyundan atması bardağı taşırdı. Teknik Direktör Rıza Çalımbay "Aynı hareketi biz yapsak faul verecek. Bence büyük maçları korkak hakemler değil, cesaretli hakemlerin yürütmesi gerekiyor" diye konuştu.

DIEGO ANGELO DA SUÇLU
Kimsenin kimseye haksızlık yapmadan maçların yönetilmesi gerektiğini dile getiren teknik adam, "Ben geçen sezon da çok sıkıntı yaşadım. Maçın kaderini hakem belirledi. Benim oyuncumun da suçu çok. Hakem ne kadar haksız olsa da oyuncumun atılmaması gerekiyordu" dedi. Takımla ilgili görüşlerini de paylaşan Çalımbay, "Bir sürü hatalar görüyorum. Onları en kısa sürede düzelteceğiz. İlk yarı sonuna kadar mümkün olduğu kadar puan toplayacağız. Daha sonra takviyelerle eksiğimizi gidermeye çalışacağız" dedi.
BİZE ULAŞIN