Megastarlı kapanış

Megastar Tarkan, EXPO 2016’da verdiği halk konseriyle Cumhuriyet Bayramı coşkusuna renk kattı. Tarkan’ın konserini 50 bin kişi izledi

Megastarlı kapanış

'Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya' oluşturmak mottosuyla açılan Türkiye'nin ilk EXPO'su EXPO 2016 Antalya'da dün gerçekleşen resmi kapanış öncesi Megastar Tarkan konseriyle muhteşem bir gece yaşandı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu Tarkan ile yaşamak isteyen on binlerce ziyaretçi saatler öncesinden Expo 2016 sergi alanına geldi.

ŞAHANE BİR FİNAL OLDU
EXPO 2016 Antalya Kır Aktivite alanını tıklım tıklım dolduran ziyaretçiler, Tarkan'ın sahneye çıkmasıyla büyük bir coşku yaşadı. EXPO 2016'da 3. konserini gerçekleştiren Tarkan, "Expo konserlerinin sonuncusu bu gece ve galiba çok kıyak bir final yapacağız. Şahane bir final olacak. Muhteşem bir kalabalık. Muhteşem bir enerji" diyerek sevenlerine seslendi. Megastar Tarkan Cumhuriyet Bayramı'nı ise şu sözlerle kutladı; "Milletimizin, ülkemizin en büyük bayramı bugün. Sımsıkı sarılmamız lazım Cumhuriyet Bayramımıza, cumhuriyete, demokrasiye, ülkemiz için eşitliğe el birliğiyle güzel günlere."

BİZE ULAŞIN