Tatilde macera

Kepez Belediyesi’nin çeşitli aktiviteler yapılabilen kent parkından herkesin yararlanabilmesi için, sömestir süresince ücretsiz servis koydu. Yarıyıl tatili boyunca yüzde 50 indirim de sağlandı

Tatilde macera
Kepez Belediyesi'nin özellikle çocuklu ailelerin birlikte aktiviteler yapabilmesi için tasarladığı kent parkı olan Kepez Macera Ormanı'nda, sömestir süresince ücretsiz servis ve yüzde 50 indirim yapıldı. Kepez Varyantı çıkışındaki Kepez Kent Parkı bitişiğindeki 70 dönümlük orman arazisi üzerine kurulu olan Antalya'nın en yeni kent parkında, anasınıfı öğrencilerinden yetişkinlere kadar hitap eden farklı aktiviteler yapma imkanı sunuluyor.

ETKİNLİKLER PAKETTE BİRLEŞTİ
Kepez Macera Ormanı'ndan herkesin yararlanabilmesi için sömestir süresince Özdilek AVM yanından her saat başında ücretsiz servis imkanı sağlandı. Ayrıca park içindeki macera parkı, survivor, mega survivor, labirent, at binme, mini kulüp ve bir adet yiyecek menüsü, 50 liralık paket halinde sunuluyor.

MANZARALI RESTORANI VAR
4-8 yaş grubu çocuklar ile 8 ve 12 yaş arası çocuklar, 15 farklı parkuru içeren macera alanından yararlanıyor. Bu parkurlar geçildikten sonra da, çam ağaçları arasındaki çelik halatlarda yerçekimiyle kayma (zipline) aktivitesiyle final yapılıyor. Çam ormanlarının üzerinden Antalya'ya tepeden bakan manzaraya sahip restoran, çocuklar eğlenirken ebeveynlerin dinlenmesine olanak sağlıyor.
BİZE ULAŞIN