Tekerlekli sandalye sahibini bekliyor

Asansörü bulunmayan binada, engelli bireyin evine ulaşımını kolaylaştıran 16 bin TL’lik tekerlekli sandalye sahibini bekliyor

Tekerlekli sandalye sahibini bekliyor
Antalya'da 'Sosyal Sorumluluk Projesi Gönüllüleri' projesi kapsamında hayırseverlerden aldığı yardımları maddi durumu yetersiz ailelere ulaştıran Doğan Elden, 7 yıl içinde bin 623 aileye destek verdi. Elden, şimdi de hayırsever aile tarafından kendisine gönderilen özel aparatlı 16 bin TL değerindeki tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahibi engelli bir bireyin kullanmasını istiyor.

KOLAYLIK SAĞLAYACAK
Kendisi gibi başkalarının yokluk çekmemesi için sosyal medyada 'Sosyal Sorumluluk Projesi Gönüllüleri' isimli sayfa oluşturduğunu dile getiren Elden "Sayfa sayesinde 4 engelli çocuğa akülü, 3 engelliye de tekerlekli sandalye alındı. Yardımlar sayesinde her ay 55 aileye düzenli gıda ve giyecek yardımı yapılırken, yüzlerce ailenin de çeşitli ihtiyaçları karşılandı. Elimdeki bu tekerlekli sandalye ile engelli bir birey asansörü bulunmayan binada küçük bir destekle istediği yere kolaylıkla ulaşabilecek. Gerçekten ihtiyaç sahibi olan engelli bir kardeşimize bu tekerlekli sandalyeyi ulaştırmayı istiyorum" dedi.

İHTİYAÇ SAHİBİNE VERİLECEK
Asansörü bulunmayan binada yaşayan engelli vatandaşın kullanabileceği 16 bin TL değerindeki tekerlekli sandalye Doğan Elden tarafından bağışlanacak.
BİZE ULAŞIN