Kepez’in futbol ordusu

Kepez Belediyespor Kulübü’nün 55 ilkokulda yaptığı yetenek taramasından geçen 603 öğrenci, futbol malzemelerinden oluşan hediyelerini törenle aldı

Kepez’in futbol ordusu
Türkiye Futbol Federasyonu'nun altyapı oluşturmada örnek gösterdiği Kepez Belediyespor Kulübü'nün 55 ilkokulda yaptığı yetenek taramasında başarılı olduğu tespit edilen 603 öğrenci, velileriyle birlikte Hasan Doğan Stadı'nda bir araya geldi. Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, çocukların bu mutlu anına tanıklık etti. Tütüncü, öğrenciler, veliler ve futbol antrenörlerine hitaben yaptığı konuşmasının ardından toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

ALTYA PIYI GÖREV SEÇTİK
Çocukların mutluluğunun her şeyden önemli olduğuna vurgu yaparak konuşmasına başlayan Tütüncü, güçlü bir spor altyapısı oluşturmayı görev seçtiklerini anlattı. İyi eğitimin unsurlarından birisinin öğrencileri sporla buluşturmak olduğunun altını çizen Tütüncü, her yıl artan coşkuyla kulübün çocuklara yatırım yaptığını söyledi.

İYİ BİR İNSAN OLACAKLAR
Kepez Belediyespor Kulübü'nün sporun birleştirici ikliminde velilerine iyi bir evlat, vatana iyi bir vatandaş yetiştirdiğini belirten Tütüncü, "Sadece spor imkanı değil, en önemlisi sorumluluk sahibi iyi bir insan olmayı onlara aşılıyorlar. Sporla ve sanat ile uğraşanlardan, genel itibariyle kötü insan çıkmaz. Burada yapılan işin çok önemli olduğuna inanıyoruz" diye konuştu. Yetenekli öğrencilere futbol malzemeleri dağıtıldı.
BİZE ULAŞIN