Arkadaşını sırtından vurdu

Antalya’da iki arkadaşın kavgasında kan döküldü. 18 yaşındaki Mehmet Cot aynı yaştaki arkadaşı Sedat Çolak’la düelloya girip arkadaşını tüfekle sırtından vurdu

Arkadaşını sırtından vurdu
Antalya'da iki arkadaş arasında tüfekli düello tartışmasının ardından Mehmet Cot (18) arkadaşı Sedat Çolak'ı (18) pompalı tüfekle sırtından vurarak öldürdü.

DÜELO YAPTILAR
Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Yeşildere Mahallesi 1169 sokakta, aynı mahalleden arkadaş olan Sedat Çolak ile Mehmet Cot bilinmeyen bir sebep yüzünden tartışmaya başladı. Çolak ve Cot, biribirlerini düelloya davet etti. Ancak bir süre sonra Sedat Çolak kavga etmek istemediğini söyleyerek parkta gezinmeye başladı. Bu sırada pompalı tüfekle parka gelen Mehmet Cot, arkadaşı Sedat Çolak'a arkadan 2 el ateş etti. Sırtından vurulan Sedat Çolak kanlar içinde yere yığıldı ve olay yerinde hayatını kaybetti. Saldırgan birlikte kaçtığı 3 kişi ile Yeşildere Mahallesi'nde gizlendiği evde yakalandı. Polis olayın kan davasına dönüşmemesi için mahallede geniş güvenlik tedbiri aldı. Mehmet Cot'un ailesi mahalleden çıkarılırken zanlının polisteki sorgusu sürüyor.
BİZE ULAŞIN