Gereken yapılacak

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, cezalı oyuncuların fazlalığından dolayı kadro sıkıntısı yaşadıklarını belirterek, “Karabük maçını kazanmak için sahada ne gerekiyorsa her şeyi yapacağız” dedi

Gereken yapılacak
Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Atilla Konuk Tesisleri'nde haftalık değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıya Konya'da yaşanan olaylara değinerek başlayan Çalımbay, takım otobüsünün maçtan 1 gün önce konakladıkları otelde ve maça giderken taş yağmuruna tutulduğunu ilk kez dile getirdi. Çalımbay, olay çıkaran kişileri cezalandırmak ve spor camiasında barındırmamak gerektiğini vurguladı.

HEM PUAN HEM OYUN CU KAYBI
Konyaspor maçında 2 puanın yanı sıra kart cezalıları Chico, Danilo ve Charles'ı da kaybettiklerini anlatan Çalımbay, hafta sonu oynanacak Karabük maçında taraftara ihtiyaç duyduklarını vurguladı. Taraftarın maça gelerek Antalyaspor'u desteklemesini talep eden Çalımbay, "Bu maç bizim için çok kritik, final havasında olacak. Sabırlı, dikkatli olmamız, oyundan kopmamamız lazım" diye konuştu. Karabük maçında 3 cezalı oyuncunun yanı sıra Brezilya'ya giden Motta ve sakatlığı bulunan Sandro'dan faydalanamayacaklarını ifade eden Çalımbay, "Bu maçı kazanmak için sahada ne gerekiyorsa her şeyi yapacağız. Herkes kapasitesinin üstüne çıkacak. İnşallah bu maçı istediğimiz gibi bitiririz" dedi.

RIZA HOCA İDDİALI
Galibiyet serisine Konya'da ara veren Antalyaspor, yeni bir seri için hoca sorunu yaşayan Karabük'ü bekliyor. Antalyaspor'da en can sıkıcı konu ise eksikler. İzinli Motta, cezalı Danilo, Chico ve Charles forma giyemeyecek. Sakat Sandro ise ihtiyaç olursa oynayacak.
BİZE ULAŞIN