Sır perdesi aralanamadı

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 1 yıl önce öldürülen çoban çiftin katilleri bulunamadı. Aile aynı şeyin başlarına gelme ihtimali nedeniyle tedirgin

Sır perdesi aralanamadı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde çobanlık yapan karı koca, yaklaşık 1 yıl önce motosikletle keçilerinin yanına giderken pusuya düşürülüp, av tüfeğiyle öldürülmüştü. Evli 2 çocuk babası Cahit Paslı (44) ile eşi Hatice Paslı (38) Mendos Dağı eteklerinde otlatmak için bıraktıkları keçilerini kontrol etmek için plakasız motosikletle giderken, pusuya düşürülerek öldürülmüştü. 1 yıldan bu yana çoban çiftin cinayeti bir türlü aydınlatılamadı. Jandarma elde ettiği tüm delilleri araştırmasına rağmen sonuç alınamadı.

BİR AN ÖNCE YAKALANSIN
Paslı ailesinin geride kalan 2 çocuğu ile anne ve babalarının yanı sıra kardeşleri de olayın aydınlatılamamasının üzüntüsünü yaşıyor. Kanlı pusuda öldürülen çoban çiftin oğlu Tolga Paslı (17), "Olayın nedeni hiç belli değil. Bu zamana kadar kimseyle kötülük yapmamışlardı. Devlet büyüklerimizden katil veya katilleri yakalamasını ve adalete teslim edilmesini istiyoruz" dedi. Cahit Paslı'nın ağabeyi Mustafa Paslı (46) ise, "Kardeşim ve karısı sebepsiz yere öldürüldü. Korku ve stres içindeyiz. Biz de aynı şey başımıza gelecek diye tedirginiz" dedi. Öldürülen Hatice Paslı'nın ikiz kardeşi Kadir Koç da, "Katiller aramızda gezdiği için korkuyoruz. Yapanları insan yerine koyamıyorum. Olayı bilen veya görenlerden en yakın kolluk kuvvetlerine başvurmalarını istiyoruz" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN