Sektöre damga vurdu

24. Food Product - Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, turizm sektörüne damgasını vurdu. Yurt dışından gelen katılımcılar önemli iş bağlantıları yaptı

Sektöre damga vurdu
Antalya Fuarcılık A.Ş'nin (ANFAŞ) düzenlediği 24. Food Product - Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, turizm sektörüne damgasını vurdu. Konusunda bulunduğu coğrafyanın tek ihtisas fuarı olan Food Product, hedef ziyaretçilerin katılımcı firmalarla buluştuğu uluslararası bir arena haline geldi. Son derece verimli geçtiği belirtilen fuar, açılışta tüm kamu ve özel sektör temsilcilerini ilk defa yenilenen fuar alanında ağırlama fırsatı elde etti.

ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI
Food Product 2017 Türkiye ile Azerbaycan, Polonya, Romanya ve Dubai'den binin üzerinde marka ve 21 farklı ülkeden gelen alım heyetlerine ev sahipliği yaptı. Fuar kapsamında yurt dışından gelen katılımcılar önemli iş bağlantıları yaptıklarını bildirdi. Öte yandan fuar kapsamında Türkiye Aşçılar Federasyonu'yla ortak düzenlenen Anadolu Mutfakları etkinlikleri, Anadolu'nun çeşitli yörelerinden otantik yemeklerle katılımcı ve ziyaretçilere lezzetli dakikalar yaşattı.

B2B GÖRÜŞMELERİ
Fuar boyunca Antalya Expo Center'ın toplantı ve kongre salonları eş zamanlı düzenlenen yerli ve yabancı kapalı oturum B2B görüşmelerine ev sahipliği yaptı. Fuar ayrıca konusunda uzman katılımcılarla paneller de gerçekleştirildi. Fuar henüz kapılarını kapatmadan katılımcı firmalarından tekrar stand kiralama talepleri aldı.
BİZE ULAŞIN