Hakan ÇATAL: Peşin peşin

Türk basketbolunun marka değeri yüksek ismi Aydın Örs çıktığı her platformda Antalyaspor'un hedeflerinden bahsediyor. Kamuoyunda Antalyaspor için bundan daha iyi bir reklam olamaz, bundan da emin olun. Aslında basketbolun 'Aydın Abi'si pek kesin ve iddialı konuşmayı seven birisi değildir, yakından tanıyanlar bilir. Ama bu özgüvenli konuşmalar daha 6'lı final oynanmadığı için takımı olası rakiplerine karşı hedef haline getiriyor.
Benim de takıma güvenim tam ama biraz daha sabırlı olmak daha akılcı bence. 3'üncü sezon hedef Süper Lig ve gayet iddialı bir hedef.
Tabi ki mevzubahis olan Aydın Örs.
Büyük hedeflerin adamı ve iddialı bir takım olmazsa ne işi var Antalya'da.
Ama oynamadan lig atlamak yok.
Antalyaspor'u ciddi rakipler bekliyor 6'lı finalde. Burada puanlar silinecek ve lig yeniden başlayacak.
Mevcut statüye göre ilk 2 takım bir üst lige çıkacak. Ama değiştirmek federasyon uhdesinde.
Hatırlatma yapayım; Antalyaspor 1993-1996 yıllarında lig deneyimi olan bir takımdır. Hatta o takımda yöneticilik yapan Yahya Yıldırım'ın oğlu Seray Yıldırım şimdi bu takım için ter döken Antalyalılardan. Geçen süreye değil geleceğe bakalım. O zaman da emin ellerdeydi direksiyon şimdi de emin ellerde.
Antalyaspor A Grubu'nda liderliği garantiledi ve B Grubu'ndan 6. takımı bekleyecek. Diğer Antalya takımı Kepez Belediyespor da 3. olarak grubu bitirmeye çabalıyor. Ligin normal sezonunun bitimine 2 hafta kaldı. Bütün takımlar hesap kitap peşinde sıralama için.
Kim çıkarsa çıksın hak eden çıksın, mücadele, fair-play ve basketbol kazansın.
BİZE ULAŞIN