Cezaevinden çıktı öldürüldü

Cezaevinden çıktı öldürüldü
Antalya'nın uyuşturucu merkezi olarak bilinen Zeytinköy'de meydana gelen olayda bir kişi öldü bir kişi de ağır yaralandı. Olay Yeşildere Mahallesi 1187 sokak içinde gece gerçekleşti. İki ay önce cezaevinden çıkan Seyfi Satılmış ile yakını Muharrem Okur mahallede bir grup ile tartıştı. Evleri de aynı mahallede olan iki grup arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

POMPALI TÜFEKLE ÖLDÜRDÜ
Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Çınar D. elindeki pompalı tüfekle evli ve 3 çocuk babası Seyfi Satılmış ile Muharrem Okur'a arka arkaya ateş etti. Yere yığılan Satılmış ve Okur, Sema Yazar Semt Polikliniğine kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen göğsü saçma ile dolan Seyfi Satılmış hayatını kaybetti. Ağır yaralı Muharrem Okur ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Bu sırada Zeytinköy'de olaylar büyüdü. İki grup arasında onlarca kişi birbirleri ile kavgaya tutuştu.

POLİS ÖNLEM ALDI
Cinayet ve kavganın ardından polis bölgede geniş güvenlik önlemi aldı. Olayların büyümemesi için sabaha kadar mahallede nöbet tuttu. Olayda hayatını kaybeden Seyfi Satılmış'ın cenazesi gece yarısı Adli Tıp Kurumu'na polis eşliğinde getirildi. Cinayeti işlediği iddia edilen Çınar D'nin yakalanması için ise çalışma başlatıldı.
BİZE ULAŞIN