Plajda Pitbull dehşeti

Konyaaltı sahilinde arkadaşları ile gezintiye çıkan üniversiteli genç kıza pitbull saldırdı. Genç kız ölümden son anda kurtuldu

Plajda Pitbull dehşeti
Antalya'da pitbull dehşeti yaşandı. Konyaaltı Plajı'nda meydana gelen olayda genç bir kız ölümden döndü. Üniversite öğrencisi B.S., arkadaşları ile sahil bandında gezintiye çıktı. Bu sırada beslemesi yasak olan pitbull cinsi köpek, sahibi Öz Nazmi Ateş'in elinden kurtuldu. B.S.'i yakalayan köpek sağ kolunu omuz altından ısırdı. Neye uğradığını şaşıran üniversite öğrencisi B., çığlık atmaya bağladı. Ardından pitbul B.'nin kolunu parçaladı. Olayı gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Bu sırada çevredekilerin de yardımı ile pitbull B.'nin boğazına saldırmak üzereyken sahibi tarafından son anda geri çekildi.

HASTANEYE KALDIRILDI
Kolunun parçalandığını gören B. gözyaşlarına boğuldu. Arkadaşları şoka girdi. Olay yerine ulaşan polis ekipleri yaralı B. ve arkadaşlarını Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün Konyaaltı Sahili'ndeki polis noktasına götürdü. Ambulans B.'ye olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen B. S.'nin koluna 3 dikiş atılırken kuduz iğnesi de yapıldı.

ŞİKAYETCİ OLMADILAR
B.S., ilk yardım ekipleri tarafından hastaneye götürülürken pitbull cinsi köpeğin sahibinin gülmesi B. ve arkadaşlarını çılgına çevirdi. B. ve ilkyardım ekipleri polisin aldığı önlem ile ambulansa geçebildi. Burada çıkan tartışma kavgaya dönüşmeden polis güçlükle önledi. Yaşanan olayın ardından B.S. ile arkadaşları köpeğin sahibinden önce şikayetçi olup sonra vazgeçti. Köpek ile sahibi Öz Nazmi Ateş, Fatih Polis Merkezi'ne götürüldü. Burada yapılan kontrolde köpeğin aşılarının tam olduğu ve kimlik kartının bulunduğu belirlendi.
BİZE ULAŞIN