Silahlar susmuyor

Silahlar susmuyor

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir kişi park halindeki otomobilin yanında ölü olarak bulunurken 2 kişi de restoran çıkışında silahlı saldırıya uğradı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde iki silahlı saldırı birden yaşandı. Örnek Mahallesi Külliye Camisi arkasında bulunan trafonun yanında park halindeki 07 LTJ 26 plakalı otomobilin yanında silahla vurularak öldürülmüş bir erkek cesedi bulundu. Morga kaldırılan cesedin Erkan Erge'ye ait (38) olduğu belirlendi. Erkan Erge'nin vücuduna üç kurşun isabet ettiği ve aracın içinde saldırıya uğradıktan sonra kendini araçtan dışarı attığı ancak kan kaybından hayatını kaybettiği bildirildi.

2 KİŞİYE SİLAHLI SALDIRI
Manavgat'ta yaşanan bir diğer olayda ise 2 kişi silahlı saldırı sonucu yaralandı. Bir restoranda yemek yedikten sonra yolun karşısındaki araca binmek isteyen Hasan Aksoy ile Nuri Erdoğan'a, yoldan geçen bir otomobilden ateş edildi. Erdoğan ve Aksoy bacaklarına isabet eden mermilerle yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtildi. Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, saldırganın H.E. olduğunu kısa sürede tespit etti. Otomobille Sorgun ormanına doğru kaçtığı belirlenen H.E. orman içerisinde olayda kullandığı tabancayla birlikte yakalanarak gözaltına alındı.
BİZE ULAŞIN