Ölüme yürüdüler

Yolun karşısına geçmek isteyen 28 yaşındaki Çağlar ile 23 yaşındaki Sinan Yılmaz kardeşler otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti

Ölüme yürüdüler
Antalya'da yolun karşısına geçmek isteyen 28 yaşındaki Çağlar ile 23 yaşındaki Sinan Yılmaz kardeşler otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Adli Tıp Kurumu'ndan cenazelerin alınışı sırasında iki oğlunu kaybeden anne Hanife Demir ile kız kardeş Sinem Gündoğan'ın feryadı yürekleri dağladı. Anne ve babaları ayrıldığı için yetiştirme yurdunda büyüyen Çağlar ve Sinan Yılmaz kardeşler, Kepez ilçesi Düdenbaşı Mahallesindeki Gazi Bulvarında yaklaşık 50 metre ileride yaya üst geçidi olmasına rağmen bariyerleri aşarak karşıya geçmeye çalıştı.

İKİSİNE BİRDEN ÇARPTI
Yılmaz kardeşler yolun karşısına geçerken, Adem Yıldız (32) yönet imindeki 34 NH 0860 plakalı otomobil gece havanın yağmurlu ve karanlık olması nedeniyle çarptı. Kazada yaralanan Sinan Yılmaz özel bir hastaneye, Çağlar Yılmaz ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. İki kardeş, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ACI GÖZYAŞLARI
Adli Tıp Kurumu morgunda yapılan otopsinin ardından iki kardeşin cenazesini anne Hanife Demir ile kız kardeş Sinem Gündoğan aldı. Kardeşlerin tabutla çıkarılışı sırasında Sinem, "İkisi birden gitti. Bu acıya ben nasıl dayanacağım" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Anne Hanife Demir ise önce tabuta sonra cenaze aracına sarılarak gözyaşı düktü. İki kardeşin doğumgünü kutlama programı yapmak için bir araya geldikleri, akşam da Kepez ilçesinde bulunan annelerinin evine gitmek isterken kazanın meydana geldiği kaydedildi.
BİZE ULAŞIN