Kemer yeni projelerle değişecek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kemer ilçesinde yapılacak yeni projeleri anlatırken, referandumda ‘evet’ oyu istedi

Kemer yeni projelerle değişecek
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kemer'i ziyaret etti. Çamyuva Mahallesi'ndeki Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Merkezi önünde ve Kemer merkezindeki İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen programlarda konuşan Başkan Türel, Kemer Liman Caddesi düzenlemesi, Kongre Kültür ve Yaşam Merkezi Projesi ile altyapı projelerini anlattı ve 16 Nisan'da düzenlenecek referandumda vatandaştan 'evet' oyu kullanmalarını istedi.

BUNLARIN HAYATLARI 'HAYIR'
Büyükşehir Yasası yürürlüğe girdikten sonra ilçelere yapılan yatırım miktarının geçmişte yapılanların en az 10 katından fazla olduğunu anlatan Türel, "Ne oldu, Büyükşehir Yasası sayesinde bunlar oldu. Ama biz bu 'Büyükşehir Yasası'nı çıkartalım' dediğimizde 'olmaz, hayır.' Onların hayatı 'hayır' ile geçiyor. Her şey 'evet' ile başlıyor. O Büyükşehir Yasası sayesinde şimdi o hizmetleri hamdolsun yapabilir hale geldik. Dolayısıyla her şey 'evet' ile başlar. Bazen hayatlarını 'hayır' ile geçirenler için keşke hayırlı geçirseler de 'hayır' ile geçirmeselerdi, bu da başka bir mevzu. Ama hep 'hayır' ile geçirenlere bazen de hayret ediyorum, bereket versin nikah masasında 'evet' demeyi başarmışlar. Bir orada bilmişler, bulmuşlar 'evet' demeyi. Yani onun için de tebrik etmek lazım" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN