4X4 Antalyaspor

Antalyaspor futbol, basketbol, hentbol ve korumalı futbol branşlarında haftayı 4 galibiyetle kapatırken yüzme branşında da 4 altın madalya kazanıldı

4X4 Antalyaspor
Antalyaspor geçtiğimiz hafta sonunu mutlu geçirdi. 4 branşta 4 galibiyet alan kırmızı-beyazlılar yüzmede de Çanakkale'den 4 madalya ile döndü. Süper Lig'de Avrupa Kupaları'nı zorlayan Antalyaspor, düşme hattından uzaklaşmaya çalışan Kayserispor'u Eto'o ve El Kabir'in golleriyle 2-1 mağlup ederken puanını 42'ye çıkardı ve Avrupa iddiasını sürdürmeyi başardı.

KORUMALIDA EZİP GEÇTİLER
Korumalı Futbol takımı da haftanın galip gelen branşlarından biri oldu. Türkiye Korumalı Futbol 2. Lig B Grubu'nda mücadele eden Antalyaspor, Konya Selçuk Spor Kulübü'nü 32-6 mağlup ederek haftayı mutlu tamamladı.

MADALYALAR HAVUZDAN ÇIKTI
Antalyaspor'un madalyaları yüzmeden geldi. Çanakkale'de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Birinciliği'nde Antalyaspor yüzücüleri Yasin Efe Yöntem ve Batuhan Özcan yaş gruplarında 50 ve 100 metrede birinci olarak 4 altın madalya ile armayı gururlandırdı.

SALONDA İKİ ZAFER
Basketbol Erkekler 2. Lig'de ilk haftayı kendi evinde Ormanspor'a yenilerek üzgün kapatan Antalyaspor, ikinci haftada deplasmanda Artvin Belediyespor'u 67-62 mağlup ederek evine mutlu döndü. Erkekler Hentbol Süper Lig'de de normal sezonu ilk 8 içinde bitirmeyi hedefleyen Antalyaspor, MYK Hentbol Kulübü'nü 25-22 mağlup ederek yoluna emin adımlarla devam etti.
BİZE ULAŞIN