Haşhaşiler teslim oldu

FETÖ’nün medya yapılanmasıyla ilgili yürütülen davalar kapsamında geçen hafta tahliye edildikten sonra tekrar yakalama kararı çıkarılan 5 kişiden ikisi dün teslim oldu

Haşhaşiler teslim oldu
Antalya'da darbe girişiminin önemli ayaklarından FETÖ'nün medya yapılanmasıyla ilgili yürütülen davalar kapsamında geçen hafta Antalya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından apar topar tahliye edilen ve üst mahkeme tarafından tekrar yakalama kararı çıkarılan 5 kişiden firarda olan ikisi dün teslim oldu.

İKİSİ DAHA ÖNCE YAKALANDI
Cumhuriyet Savcısı'nın itirazı sonucu Antalya 3'ncü Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tahliyeleri durdurulan Zaman Gazetesi eski Bölge Temsilcisi Tuncer Çetinkaya ve sendikacı Erdoğan Polat polisin operasyonu ile yakalanmış ve tekrar cezaevine gönderilmişti.

BİRİ HALEN FİRARDA
Dün öğle saatlerinde firarda olan kapatılan bizimanlatya.com isimli internet sitesinin sahibi Olgun Matur ile CHP'li eski Belediye Meclis Üyesi Sıtkı Soydal polise giderek teslim oldu. Polisin aradığı eski Zaman Gazetesi Bölge temsilcilerinden Serhat Şeftali ise halen firarda.
BİZE ULAŞIN