ASMEK’ler büyüyor

Büyükşehir Başkanı Türel, Kemer’de ASMEK-ASFİM ve Anaokulunu törenle hizmete açtı. Türel, “İnsan odaklı hizmet böyle olur” dedi

ASMEK’ler büyüyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Kemer ASMEK-ASFİM ve Anaokulu törenle hizmete sunuldu. Açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan, Başkan Türel'in eşi ve ASMEK Kurucusu Ebru Türel çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Türel, "Kemer'de bu kadar üst üste hizmetin açılmasından rahatsız olanlar var. Ama biz hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz" dedi.

FİLİZLER ARTIK MEYVE VERİYOR
ASMEK'in nasıl kurulduğunu ve bugünlere nasıl geldiğini anlatan Başkan Türel, "Bu konulara yatkın mesleği icabıyla Endüstri Mühendisi olan sevgili eşim Ebru Türel, 'Bu işi ben belediyedeki arkadaşlarla yaparım, yarı yarıya da mal ederim' dedi. Biz de 'Hadi yap' dedik. İşte şimdi Antalya'nın en büyük okulu olarak o gün attığımız filiz artık dal budak sardı meyve veriyor" diye konuştu. Antalya'nın ilçelerinde ASMEK'lerin arttığına dikkat çeken Başkan Türel, "İnsan odaklı proje diyenler gelip Kemer'de ASMEK'i görsün" ifadesini kullandı.
BİZE ULAŞIN