Bira festivalinden hizmet festivaline

Büyükşehir Belediye Başkanı Türel’in ziyaret ettiği Manavgat BBP İlçe Başkanı Çayır, hizmetlerden memnuniyetini ifade etti

Bira festivalinden hizmet festivaline
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgat'ta MHP, BBP ve AK Parti teşkilatlarını ziyaret ederek, referandum çalışmalarında kolaylıklar diledi. Ziyaretlerde en ilginç değerlendirme BBP Manavgat İlçe Başkanı Mehmet Çayır'dan geldi. Çayır, "Eskiden bira festivaline rastlardık, şimdi hizmet festivaline tanıklık ediyoruz" dedi.

DESTAN YAZILACAK
Başkan Türel, Manavgat'ta önce MHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı İsmail Hakkı Karadağ ve yönetim kurulu üyelerine evet çalışmalarında kolaylık dileyen Başkan Türel, 16 Nisan'da Türk Milleti'nin destan yazacağını vurguladı. Başkan Türel, MHP'nin ardından BBBP Manavgat İlçe Teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Mehmet Çayır ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Türel, evet çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Türel, bu süreçte birçok iftira ve yalanlarla karşı karşıya kaldıklarını belirterek şunları söyledi: "Birçok yalanla meseleyi siyasallaştırarak bu işi sulandırmaya çalışıyorlar. Yok tek adam sistemi, yok diktatörlük diyorlar. Aslında bu sistem tek adam sistemidir. Ama bu sistemde tek adam yüce millettir" dedi.

HAKKINI VERMELİ
BBP İlçe Başkanı Mehmet Çayır da 12 Eylül döneminde ailesi ve kardeşlerinin büyük sıkıntılar yaşadığını belirterek "Çalışana hakkını teslim etmek lazım. Çalışan insana sırf muhalefet olsun diye muhalefet yapılmaz. Eskiden bira festivaline rastlardık, şimdi hizmet festivaline tanıklık ediyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN