Kepez tek yürek

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı’nın, ‘referanduma evet’ için düzenlediği sevgi yürüyüşü ile ilçenin sokaklarında demokrasi şöleni yaşandı. Yürüyüşe vatandaşlar da büyük destek verdi

Kepez tek yürek
AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı, Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için 16 Nisan'da yapılacak referanduma yönelik yürüttüğü 'evet' kampanyası kapsamında 'sevgi yürüyüşü' gerçekleştirdi. Yürüyüşe, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri ile partililer ve referanduma evet desteği verecek olan yüzlerce vatandaş katıldı.

DEMOKRASİ ŞÖLENİ
Yürüyüşe, Sakarya Bulvarı'ndaki AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı binasının önünden başlandı. Ellerinde Türk bayrağı ve 'evet' pankartı bulunan, 'önce memleket tabii ki evet' pankartı açan grup, yürüyüş sırasında vatandaşlara karanfil dağıttı. Referanduma evet için yürüyen gruba, evlerinin balkonlarına ve pencerelerine çıkan vatandaşlar da alkışlarıyla destek verdi. Demokrasi şöleninin yaşandığı ve bir saat kadar süren yürüyüş, Göksu Caddesi'nde sona erdi.

BARIŞ VE KARDEŞLİK
Başkan Hakan Tütüncü, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Kepez'in sokaklarında bu referandum büyük demokrasi şölenine dönüştü. Barış ve kardeşlik içerisinde güzel günler için iyi dileklerimizi hemşerilerimize ilettiğimiz hoş bir vakti yaşadık. Halkla bütünleştiğimiz güzel bir yürüyüş oldu."
BİZE ULAŞIN