Neden olmasın?

Antalyaspor’un gol silahlarından Mostapha El Kabir ve orta sahanın dinamosu Zeki Yıldırım, sezon sonunda Avrupa biletini almış bir takım olmak istediklerini söylediler

Neden olmasın?
Antalyaspor'a ara transfer döneminde dahil olan Mostapha El Kabir, son haftalarda attığı goller ve asistleriyle dikkati çekti. Kırmızı beyazlı takımda hücumda etkili bir performans sergileyen El Kabir, "Şu an bulunduğumuz konum itibariyle her maça ayrı ayrı bakıyoruz. Sezonu Avrupa kupalarına gidebileceğimiz sırada bitirmek istiyoruz. Bu nedenle her maç final havasında. Takım olarak kendimize güveniyoruz, kaliteli futbol oynuyoruz. Her maça final olarak bakıyorum ve takıma vereceğim daha çok şey var" dedi.

ÖNEMLİ OLAN TAKIM
Japonya'daki kariyerinin ardından Antalyaspor'a adapte olduğunu dile getiren El Kabir, takıma daha fazla katkı sağlamak için çalışmalarına devam ettiğini söyledi. Gol ve asistleriyle takıma daha çok fayralı olmak istediğini vurgulayan El Kabir, "Önemli olan takımıma daha çok ver verebilmem. Önemli olan takımın başarısıdır. Bireysel olarak performansımı en üst düzeye çekmek için çalışmalarımı sürdürüyorum. Her maç kendimi daha üst seviyeye çekiyorum" diye konuştu.

AVRUPA YOLU
Ligi en iyi yerde bitirmek istediklerini vurgulayan Zeki Yıldırım ise "Şu an için hedefimiz Avrupa'ya gitmek. Bu bir rüya değil. Neden olmasın? Önümüzdeki maçlarda galip gelerek rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Bu şekilde sezon sonunda hedeflerimize ulaşırız diye düşünüyorum. Üst sıradaki takımlar ile aramızda çok az puan farkı var. Taraftarımız bizi her maç destekliyor. Biz de takım olarak onların bu desteğine başarılı skorlar alarak teşekkür etmek için elimizden geleni yapıyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN