Bir güzellik bir barbarlık

Bir güzellik bir barbarlık
Antalya'da 'evet' çalışması yapan Dışişleri Bakanı Mavlüt Çavuşoğlu 'Hayır' standı açan CHP'lileri ziyaret edip 'Kolay gelsin' dileğinde bulunurken, Konyaaltı ilçesinde 'Hayır' standı açan AK Partililere saldırıldı.

'KOLAY GELSİN' DEDİ
Antalya Ticaret Borsası'nın düzenlediği Kent Buluşmaları'nın misafiri olup referandumda 'Evet' çıkması durumunda gerçekleşecek anayasa değişikliklerini anlatan Çavuşoğlu, Kapalı Yol olarak bilinen Kazım Özalp Caddesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştirirken CHP'nin 'Hayır' standındaki görevlilerle el sıkışıp 'Kolay gelsin' dileğinde bulundu. Demokrasi adına güzel bir örneğin yaşandığı gün, Antalya'nın Uncalı Mahallesi'nde ise saldırı vardı.

VURDULAR, KIRDILAR
Konyaaltı ilçesi Uncalı Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda, Ö.A.A, eşi N.A. ve oğulları Y.A. ile ismi öğrenilemeyen bir kişi, 'Evet' standı açan AK Parti görevlilerine saldırdı. Polis, Ö.A.A, oğlu N.A. ve eşi Y.A'yı gözaltına aldı. Olayda 55 yaşındaki emekli polis memuru Gürsel Sayar'ın gözlüğü ve parmakları kırıldı. AK Parti Konyaaltı İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Doğan'ın ise saldırıda dudağı patladı.
BİZE ULAŞIN