Antalya polisine yeni bina

Antalya Emniyet Müdürü Uzunkaya, tüm polis birimlerini biraraya toplayacak yeni hizmet binasının protokolünü yüklenici ile imzaladı

Antalya polisine yeni bina
Antalya Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binası için protokol imzalandı. Antalya Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının yetersiz olması ve vatandaşa hizmet veren farklı noktalardaki birimlerin tek bir noktada hizmet vermesini sağlamak amacıyla yeni hizmet binası yapılıyor. Yapılacak olan yeni hizmet binası için Sosyal Hizmetler- Eğitim Hizmet Binası Şehit Mehmet Topalca Salonu'nda İl Emniyet Müdürlüğü ve yüklenici firma arasında protokol imzalandı.

YÜKSEK KALİTEDE HİZMET
Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızın yüksek kalitede hizmet almalarını sağlarken, diğer taraftan canı pahasına görev yapan polislerimize günün şartlarına uygun çağdaş imkanlar sağlanması, yeni ve modern çalışma ortamlarının personelimizin motivasyonunu da arttırarak halkımıza daha verimli bir hizmet sunacağını hesap ettik. İş yaşamında personel çalışma alanlarının o iş yerindeki verimliliği ve müşteri memnuniyetini arttırdığı büyük bir gerçektir" dedi.

BİRİMLER TEK MERKEZDE
Antalya'da farklı noktalarda görev yapan emniyet mensuplarının tek bir merkezden hizmet vereceğini belirten Uzunkaya, "Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün yeni hizmet binası, tören alanı, kafeterya, açık ve kapalı otopark, kreş, spor sahası, terzi, berber, kuaför, çamaşırhane gibi birçok bölümleri içinde barındıran bir kompleks halinde projelendirilmiş olup, özellikle engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede planlanmıştır. 42 bin 506 metrekare alana sahip olacak yeni hizmet binası yapım işi şartnameye göre 900 iş gününde bitirilecek" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN