Yeni sistem çok gerekli oldu

Milletvekili Uslu milletin yeni sistemi arzuladığını, evet oylarının çocuklara bırakılmış bir miras olacağını ifade ederek halkoylamasında tüm seçmenleri sandığa davet etti

Yeni sistem çok gerekli oldu
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve 16 Nisan halkoylaması ile ilgili bir açıklama yaptı. Uslu milletin yeni sistemi arzuladığını, evet oylarının çocuklara bırakılmış bir miras olacağını ifade etti. Uslu 16 Nisan günü yapılacak halkoylamasında tüm seçmenleri sandığa davet etti.

TARİHİ BİR KARAR
Uslu açıklamasında şunları söyledi: "Aziz milletimiz 16 Nisan günü tarihi bir karar verecek. Tüm vatandaşlarımızı bu karara ortak olmaya, sandığa davet ediyorum. Halkoylaması bir sorumluluktur. Her seçmenin sandığa gitmesi, vatan borcudur; demokratik onurdur. Görüyoruz ve gönülden hissediyoruz ki; milletimiz istikrarın ve istikbalin kıymetini biliyor, kaderini krizler, darbeler üreten eski sisteme bırakmayacak. Anadolu'nun sesi de, ruhu da yeni sistemi arzuluyor."

VESAYET SALTANATINA SON
Son dört aydır, yeni sistemi tüm açıklığıyla her zeminde konuştuklarını belirten Uslu, "Yeni yönetim sistemi tarihimizden ve kültürümüzden süzülüp gelen bir birikimin ifadesidir. Kronik retçilik, müzmin olmazcılık, yorulmuş hayırcılık bir değişim körlüğüdür. Sistem reformunun gerçekliği, gerekliliği takıntılarla örtülmez. 16 Nisan'da milletimiz anayasa yapma iktidarını kullanarak vesayet saltanatlarına son veriyor! Bir Yükseliş devrinin doğuşuna tanık olmak, şereftir" dedi.
BİZE ULAŞIN