Aşka engel kalmadı

Fethiye’de maddi imkansızlık nedeniyle düğün fotoğrafı çektiremeyen engelli damat ve eşi hayallerindeki fotoğraflara nihayet kavuştu

Aşka engel kalmadı
Fethiye'de 5 yıl önce evlenen yürüme engelli 33 yaşındaki İskender Büyükkaratekeli ile 31 yaşındaki Hatice Büyükkaratekeli çiftinin, ekonomik sorunlar nedeniyle giyemedikleri gelinlik ve damatlık hayali, gerçekleşti. Tek geçim kaynakları İskender Büyükkaratekeli'nin aylık 800 lira engelli maaşı olan çiftin gelinlik ve damatlık giyme hayalleri evliliklerinin üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen bir türlü gerçekleşmemişti.

ENGELLİLERE ÜCRETSİZ
Fethiye'de düğün fotoğrafları çeken bir fotoğrafçının, engelli çiftlerin düğün fotoğraflarını ücretsiz çekme kararı alması, Büyükkaratekeli çifti için sevinç kaynağı oldu. Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Bozbaş'tan gelen talep üzerine birbirinden güzel fotoğraflar albüm şekline getirilip Büyükkaratekeli çiftine teslim edildi.

BÜYÜK AŞK ÖLÜMSÜZLEŞTİ
Yaşadıkları olumsuzluklar nedeniyle düğün fotoğrafı çektiremeyen Büyükkaratekeli çifti, yaşadıkları büyük aşkı ölümsüzleştiren fotoğraflara nihayet kavuştu.
BİZE ULAŞIN