Çocukları bakıcı kurtardı

Antalya’da bir apartmanın 9’uncu katında çıkan yangında, evdeki 2 çocuğu ve kediyi bakıcı kurtardı

Çocukları bakıcı kurtardı
Antalya'da çıkan yangında bakıcı kadın evdeki iki çocuğu ve kediyi kurtararak büyük bir felaketin önüne geçti. Kızıltoprak Mahallesi'nde bulunan bir apartmanın 9'uncu katında yangın çıktı. 2 çocuk sahibi avukat Kamile Meriç Beşibirlik (32), işine gitmek üzere sabah evinden ayrıldı. Bu sırada evde elektrik kontağından yangın çıktı. Koridorda çıkan yangın bir anda diğer odalara doğru ilerlemeye başlayınca, bakıcı önce içerideki çocukları dışarıya çıkardı, ardından içerideki kediyi de unutmayıp onun da hayatını kurtardı.

SAĞLIK DURUMLARI İYİ
İtfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Haber verilmesi üzerine eve dönen anne Beşibirlik polisten çocuklarının durumunun iyi olduğunu öğrendi. Beşibirlik, çocuklarından önce onları ve kedisini kurtaran bakıcısına gözyaşları içerisinde sarıldı. Daha sonra çocuklarını kontrol eden anne, olayın nasıl olduğunu yine bakıcısından dinledi. Yangın esnasında evin içerisinde bulunan 2 çocuk, çocukların bakıcısı ile ev kedisinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Avukat Kamile Meriç Beşibirlik'in evinde çıkan yangında, bakıcı kadın 2 çocuğu ve evin kedisini alevlerin arasından çekip alırken büyük bir facianın eşiğinden dönüldü.
BİZE ULAŞIN