Evli kadının boğazını sevgisili bıçakla kesti

Antalya’nın Manavgat ilçesinde, 2 çocuk annesi kadının boğazını keserek öldüren çılgın sevgili aynı bıçakla intihara kalkıştı

Evli kadının boğazını sevgisili bıçakla kesti
Antalya'nın Manavgat ilçesinde, dost hayatı yaşadığı iddia edilen 2 çocuk annesi kadının boğazını keserek öldüren adam daha sonra kendi boğazını keserek intihara kalkıştı. Yayla Mahallesi, Işıklar Caddesi üzerinde bir apartmanın 3'üncü katında oturan iki çocuk annesi Nuran Soydinç (45), oturduğu apartmanın merdivenlerinde komşuları tarafından boğazı kesilmiş olarak bulundu. Komşuların polise haber vermesi üzerine olay yerine 112 acil servis ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri Soydinç'in hayatını kaybettiğini belirledi.

AYNI BIÇAKLA İNTİHAR
Olayla ilgili polis ekipleri, cinayet şüphelisini araştırırken, kadının çocuklarının ifadesinden yola çıkarak cinayeti Hidayet Özdemir'in işlemiş olabileceği ihtimali üzerine araştırmayı bu yönde yoğunlaştırdı. Cinayetin işlendiği olay mahallinin 50 metre karşısındaki apartmanın zemin katında oturduğu belirlenen Özdemir'in evinde polis arama yaptı. Evde bulunamayan Özdemir, arkadaşlarının telefonla ulaşmasıyla olayın yaşandığı yerden yaklaşık 400 metre ilerde caddenin arkasında bir evin bahçesinde boğazından kesilmiş olarak yaralı vaziyette bulundu. Ambulansla Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Özdemir'in hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.
BİZE ULAŞIN