Birlikte zafere

Antalyaspor futbol ve basketbolda yarın iki önemli sınav verecek. Potada 1. Lig hedefi, futbolda ise Avrupa yolculuğu için taraftara çok büyük iş düşecek

Birlikte zafere
Antalyaspor, 22 Nisan Cumartesi günü hem futbolda hem de basketbolda iki kritik sınavı çıkacak. Günün ilk heyecanı basketbolda yaşanacak. Bu sezon yeniden yapılanmayla yola 2'nci Lig'den başlayan 'Potanın Akrepleri' normal sezonu ve play-off'u başarıyla geçtikten sonra final grubunda da zirveye oynayan 3 takımdan biri konumunda.

MÜCADELE İLK İKİ İÇİN
Final Grubu'nun en iddialı takımlarından biri olan Karesispor, Antalyaspor'un bu haftaki konuğu. Aynı zamanda Final Grubu'nun ilk yarısının son maçı da olan Karesispor karşılaşması, ilk 2'ye girip adını 1. Lig'e yazdırmak isteyen Antalyaspor için en kritik dönemeçlerden biri olacak. 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberliği bulunan iki takımdan kazanan taraf, rakibinden 1 adım öne geçip avantajı yakalayacak. Mücadele, yarın saat 16.00'da Antalya'nın yeni spor salonunda oynanacak.

HER AÇIDAN ÖNEMLİ
Basketbolun ardından heyecan futbola kayacak. Yakaladığı büyük çıkışla ligde 6'ncı sıraya yerleşen Antalyaspor, ilk 5 hedefinde. Bu hafta da yine Antalyaspor gibi seri galibiyetlerle 5'inciliğe kadar yükselen Trabzonspor konuk edilecek. 43 puanlı Antalyaspor bu maçı kazanırsa hem 44 puanlı Trabzonspor'u 2 puan geride bırakacak, hem de ligin ilk yarısında rakibini yendiği için ikili averajda öne geçecek.

SALONDAN SAHAYA
Saat 19.00'da Antalya Stadı'nda oynanacak olan karşılaşmaya taraftarların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Antalyaspor'un kırmızı-beyaz renklerine gönül verenlerin önce saat 16.00'da basketbol takımına, hemen ardından saat 19.00'daki maçta futbol takımına destek vermesi bekleniyor. Taraftarlar da bu doğrultuda örgütlenerek toplucu basketbol maçına gitmeyi, ardından futbol maçına geçmeyi planlıyor.
BİZE ULAŞIN