Motosikletini ölüme sürdü

Antalya’da ehliyetsiz ve kasksız motosiklet sürücüsü 17 yaşındaki Yusuf Sarıkoç, aşırı hız sonucu hayatını kaybetti. Gencin ailesi ve arkadaşları sinir krizi geçirdi

Motosikletini ölüme sürdü
Antalya'nın Kepez ilçesinde 17 yaşındaki Yusuf Sarıkoç, kasksız ve ehliyetsiz kullandığı motosikletiyle geçirdiği kazada hayatını kaybetti. Kaza, Fatih Mahallesi Antalya Bulvarı üzerinde meydana geldi. Cezaevi Kavşağı'ndan evine gitmekte olan Yusuf Sarıkoç, 07 DBL 26 plakalı motosikletinin kontrolünü bir anda yitirdi. Kaldırım taşlarına çarpan motosikletin üzerinden fırlayan Sarıkoç, önce aydınlatma direğine çarptı, daha sonra refüje düştü.

EHLİYET YOK, KASK TAKMAMIŞ
Sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen kask takmadığı belirlenen Sarıkoç, olay yerinde hayatını kaybetti. Kaza haberini alan Sarıkoç'un annesi Zeynep, babası Mustafa ve arkadaşları olay yerine koştu. Talihsiz gencin cansız bedeniyle karşılaşan aile bireyleri gözyaşları içinde feryat etti.

MOTOSİKLETİ TEKMELEDİLER
Aile bireyleri ve arkadaşları olay yerindekiler tarafından güçlükle sakinleştirilirken Yusuf Sarıkoç'un ailenin tek erkek çocuğu olduğu ortaya çıktı. Arkadaşlarından biri, Sarıkoç'un öldüğünü öğrenince motosikleti tekmeledi. Kazayı gören 23 yaşındaki Nayif Aydın, "Motosikletin havada 4-5 takla attığını gördüm. Kaza yerinde otomobiller normal seyrinde devam ediyordu" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN