Şölen zamanı

Antalya, iki futbol, bir basketbol bir de hentbolda en üst liglerde mücadele eden takımlarıyla heyecan yaşacak. Tüm takımlarımız galibiyet için hazır

Şölen zamanı
Muratpaşa BLD. - Kastamonu Artsam Kolej
Antalyaspor- Karesispor
A.Alanyaspor - Osmanlıspor
Antalyaspor - Trabzonspor


Antalya'da bugün tam anlamıyla heyecan fırtınası yaşanacak. Antalyaspor futbol ve basketbolda, Alanyaspor futbolda, Muratpaşa Belediyespor da hentbolde rakiplerini dize getirebilmek için mücadele verecek. Günün ilk maçında Muratpaşa Belediyespor ile Kastamonu Artsam Koleji arasında oynanacak. Hentbolda heyecan fırtınası saat 15.00'te Kızıltoprak'taki Süleyman Evcilmen Spor Salonu'nda oynanacak. Antalyalı sporseverin gözü saat 16.00'da iki takım da birden olacak.

POTADA KRİTİK VİRAJ
Basketbolda 1. Lig hedefindeki Antalyaspor, zirvenin iddialı ekiplerinden Karesispor ile karşılaşacak. 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik alan iki takımın mücadelesinde gülen taraf, sezonu ilk 2 içinde bitirip 1. Lig'e yükselmek adına avantaj elde edecek. Antalya'nın 10 bin kişilik yeni spor salonundaki karşılaşma saat 16.00'da başlayacak. Maç, ücretsiz olarak izlenecek. Salonun Akrep'leri armaya gönül verenleri salona bekliyor.
BİZE ULAŞIN