Çocuklarımızın günü

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Antalya ve ilçeleri ile Isparta ve Burdur’da da bugün büyük bir coşkuyla kutlanacak. Türk Yıldızları, kutlamaların en görkemlisini yaşatacak

Çocuklarımızın günü
Antalya'da bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının yıldızı, akrobasi timi 'Türk Yıldızları' olacak.

İLK TÖREN ALANDA
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi törenleri, saat 09.30'da Cumhuriyet Meydanı'nda başlayacak ve saat 10.30'da Karaalioğlu Parkı'ndaki etkinliklerle devam edecek. Antalya Büyükşehir Belediyesi geleceğin teminatı çocuklar için bu yıl 97'ncisi kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nda dolu dolu bir program düzenledi. Etkinliklerle çocuklar doyasıya eğlenecek. Cam Piramit alanı birbirinden renkli etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Şeker Portakalı etkinlik aracı çocuklara eğlenceyi tattıracak. Çocuklar kurulacak şişme oyun parkında doyasıya eğlenecek. Çanakkale 3D animasyon filmi 09.00-17.00 saatleri arasında çocuklar için gösterimde olacak.

OYUNCAK MÜZESİ ÜCRETSİZ
Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi de bugün kapılarını çocuklara ücretsiz açacak. Çeşitli atölye çalışmaları ile oyuncak müzesi çocuklara farklı bir bayram yaşatacak. Muratpaşa'da kutlamalar yapılacak. Teneffüs Park'taki kutlamalar sabah başlayıp saat 19.00'a kadar devam edecek.
BİZE ULAŞIN