Adrenalin çadırı

Avrupa’nın en büyük çadır gösteri merkezi Chapito, 3 milyon euro’luk yatırımla Belek’te kuruldu. Gösteriler mayıs ayında başlıyor

Adrenalin çadırı
Antalya'da sektörel çeşitliliğin yakalanması ve farklı cazibe alanlarının yaratılması açısından önemli bir adım atıldı. Avrupa'nın en büyük çadır gösteri merkezi Belek'e getirildi. Kurulum ve montaj çalışmaları devam eden dev çadırda, dünyaca ünlü şovlar sahnelenecek. Belek'teki The Land Of Legends Thema Park'ta 4 bin metrekarelik alana kurulan Chapito isimli gösteri merkezi, 6 ayda 200 bine yakın yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

2 BİN 500 KİŞİ KAPASİTELİ
Türk girişimcilerin Almanya'dan satın aldıkları dev gösteri çadırı Chapito, TIR'larla taşınarak 15 gün önce Belek'teki yerine getirildi. Özel ekipler tarafından kurulumuna başlanan Chapito, mayıs ayı ortalarında nefes kesen sahne şovlarıyla konuklarını ağırlamaya başlayacak. 4 bin metrekarelik alana kurulan ve benzerleri arasında Avrupa'nın en büyüğü unvanını elinde bulunduran çadır gösteri merkezi, 27 metrelik 8 taşıyıcı kuleye sahip. Chapito, 500'ü VIP olmak üzere toplam 2500 kişi kapasitesinde.

ADRENALİN FIŞKIRACAK
En son teknoloji ses, ışık ve görüntü sistemleri ile donatılan Chapito, yaz sezonu boyunca Adrenalina Circus, Shaman Dance Theatre ve Wonderland On Ice grupları sabit gösterilerine ev sahipliği yapacak. Bunun dışında, ünlü şarkıcıların konserlerinin de düzenleneceği Chapito'da, yaz sezonunda birçok yerli ve yabancı star sahneye çıkacak. Proje yatırımı ise 3 milyon euro olarak belirtildi.
BİZE ULAŞIN