Eğitime jet destek

Kepez Belediyesi ve hayırseverlerin desteğiyle yapılan Yeni Mahalle İlkokulu’nun inşaatını ziyaret eden Tütüncü, bir de park sözü verdi

Eğitime jet destek
Yeni okul talebi yapıldıktan bir hafta sonra ilk kazmanın vurulduğu Yeni Mahalle İlkokulu'nu ziyaret eden Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Yeni Mahalle İlkokulu'nun anaokuluna park sözü de verdi.

VATANDAŞIN TALEBİ VAR
Öğretmenlerin talebini yaptıktan bir hafta sonrasında ilk kazmanın vurulmasıyla bölge rekoru kırılan Yeni Mahalle İlkokulu inşaatını teftiş eden Başkan Tütüncü, jet hızındaki eğitim desteğine bir de anaokuluna park sözü vererek gerçekleştirdi. Birinci katı çıkılan inşaatı görmek ve okul aile birliğinin düzenlediği kermese katkı vermek üzere okula giden Tütüncü, velilerin isteği üzerine okulun anaokuluna park sözü de verdi. Maliyeti yaklaşık 7 milyon lirayı bulan 24 derslikli okulun yapımının yarısını karşılayan işadamı Bolat Yıldırım ve geri kalan yüzde 50'yi tamamlayacak olan Kepez İlçesi Müteahhitler Derneği (KEMDER) Başkanı Süleyman Akbıyık, okul yönetimi, muhtarlar ve öğrenciler tarafından karşılanan Tütüncü, "Anaokulumuzun bahçesine bir park talebi geldi. İnşallah en kısa sürede bu park da yapılacak" diyerek park sözünü vermiş oldu.
BİZE ULAŞIN